V2

lokaal maandag
28-09-2020
dinsdag
29-09-2020
woensdag
30-09-2020
donderdag
01-10-2020
vrijdag
02-10-2020
zaterdag
03-10-2020
zondag
04-10-2020
klas 1 AC

17:00-20:00
zang
Bart Uvyn

17:00-21:00
fluit en -ensemble
Els Vanderpoorten

15:00-18:00
Beleven / arrangeren
Stijn Roels

16:30-18:30
Beleven
Cathy De Bock

11:30-14:30
Arrangeren / componeren
Stijn Roels

klas 2 AC

14:15-20:45
piano
Astrid Caudron

15:45-20:45
piano / BP
Astrid Caudron

10:00-19:30
sax/klar/IE/SSP
Paul De Smet

18:30-22:30
DJ
Bart Van Neste

18:30-20:30
DJ-vaardigheden
Bart Van Neste

09:30-11:30
pianolab
Stijn Roels

klas 3 AC

16:00-19:00
gitaar
Jan Huib Nas

13:30-21:00
gitaar
Jan Huib Nas

16:00-20:00
gitaar
Jan Huib Nas

16:30-19:30
gitaar
Jan Huib Nas

18:00-19:00
gitaar (online)
Jan Huib Nas

09:00-11:00
gitaar
Jan Huib Nas

klas 4 AC

15:35-21:35
slagwerk / SSP
Yves Goemaere

15:45-19:45
saxofoon / klarinet / samenspel
Paul De Smet

11:30-17:30
slagwerk
Yves Goemaere

18:30-22:30
DJ
Bart Van Neste

16:30-20:30
DJ
Bart Van Neste

Klas 5 AC

15:45-20:45
saxofoon / klarinet
Paul De Smet

17:00-22:00
koper
Bob Van der Strieckt

13:30-16:30
initiatie
Tim Van Geert

18:00-20:00
koor
Stijn Roels

16:00-19:00
dwarsfluit
Stefanie Van Leuven

11:00-14:00
GOAL (indien De Bron niet beschikbaar)
Jan Huib Nas

Woordkelder AC

16:00-21:00
woordlab / (vertel)theater / dramalab
Ireen Beke

16:00-20:00
Woordatelier / theater volw
Lies Geldhof

20:00-22:00
radio maken
Lies Geldhof

12:30-19:00
woordlab / (vertel)theater / dramalab
Ireen Beke

12:30-14:30
woordlab Reymeers
Isabelle Ringoet

16:00-19:00
woordlab / (vertel)theater / dramalab
Ireen Beke

20:00-21:00
(vertel)theater
Isabelle Ringoet

09:00-12:00
Woordinitiatie en woordlab
Isabelle Ringoet

klas 4 Huize Moens

12:00-12:00
piano
Eva Caudron

15:40-19:40
viool
Liesbeth De Lombaert

11:30-14:00
viool
Liesbeth De Lombaert

17:00-22:00
Gitaar
Mark Van Den Borre

15:30-20:30
piano
Eva Caudron

13:00-17:00
piano
Dhoore Pieter

zaal Huize Moens

12:00-12:00
koperensemble
Bart Indevuyst

15:00-22:00
koper + IE
Bart Indevuyst

18:30-21:30
koper
Bart Indevuyst

14:00-17:00
piano
Eva Caudron

17:00-21:00
zang
Elisabeth Hermans

15:30-20:30
piano
Marc Gerain

16:00-20:00
piano
Pieter Dhoore

09:00-12:00
Beleven en Muzieklab
Cathy De Bock

13:00-15:00
piano
Marc Gerain

zolder Huize Moens

16:00-20:00
Muzieklab
Charlotte Pirmez

16:00-19:00
Muzieklab
Cathy De Bock

19:00-20:00
JOTA
Cathy De Bock

13:30-17:30
Muzieklab
Hilde Poppe

19:00-22:00
Muzieklab volwassenen
Hilde Poppe

16:00-19:00
Muzieklab
Charlotte Pirmez

16:00-19:00
Muzieklab
Cathy De Bock

19:00-20:00
JOTA
Cathy De Bock

09:30-12:30
Muzieklab
Stefanie Van Leuven

kelder Huize Moens

16:00-22:00
cello
Beelaerts Liesemarie

18:30-20:30
trompet
Ester Van Nuffel

12:30-20:00
cello
Beelaerts Liesemarie

Stationsstraat - Winkel

18:30-21:50
BAK (saa)
Liene Prové

18:30-21:50
BAK (saa)
Liene Prové

17:40-21:00
Beeldatelier
Liene Prové

16:15-17:55
Beeldatelier
Steven Lemmens

13:30-17:10
Beeldatelier
Steven Lemmens

Stationsstraat - woonkamer

18:30-21:50
Grafisch ontwerp en illustratie (saa)
Siegfried Samuël

09:30-12:30
schrijven
Kirstin Vanlierde

De Bron bib

15:45-18:00
viool en altviool
Liesbeth De Lombaert

18:00-20:30
strijkersensembles + viool
Liesbeth De Lombaert

11:00-14:00
gitarenensembles
Nas Huib Nas

Sint-Gertrudis

13:45-14:45
Orgel
Stijn Roels

14:40-15:40
Orgel
Stijn Roels

Volkskring

10:00-13:00
extra les Beke Ireen
BekeIreen

EM Dorpsstraat - zolder

16:00-20:00
Muzieklab
Els De Sadeleer

14:30-17:30
viool / JOTA
Liesbeth De Lombaert

16:00-20:00
Woordatelier en woordlab
Lies Geldhof

16:00-20:00
Muzieklab en Beleven
Els De Sadeleer

09:30-14:00
initiatie en muzeklas
Tim Van Geert

EM Dorpsstraat - klas 1

16:00-18:00
koper
Bart Indevuyst

12:30-16:30
Gitaar
Mark Van Den Borre

17:45-19:45
piano
Eva Caudron

17:00-20:00
piano
Pieter Dhoore

EM Dorpsstraat - klas 2

16:00-19:00
cello
Liesemarie Beelaerts

17:15-19:15
fluit
Els Vanderpoorten

16:00-17:00
dwarsfluit
Els Vanderpoorten

EM Steenstraat

16:00-20:00
beeld
Steven Lemmens

12:00-12:00
beeld
Melanie De Saeger

09:30-12:50
beeld
Siegried Samuël

EMotia_Animato

16:30-21:00
Muzieklab
Hilde Poppe

15:30-16:30
initiatie
Tim Van Geert

EMotia_Brillante

19:00-21:00
Storytelling
Tom Van Outryve

17:00-21:00
Woordatelier en woordlab
Reindert Vermeire

EMotia_Crescendo

16:30-21:00
Muzieklab
Hilde Poppe

Wichelen

16:30-19:30
Muzieklab
Els De Sadeleer

16:30-17:30
initiatie
Tim Van Geert

16:30-19:30
woordatelier en woordlab
Isabelle Ringoet

Serskamp

16:30-18:30
Woordatelier
Isabelle Ringoet