V2

lokaal maandag
14-10-2019
dinsdag
15-10-2019
woensdag
16-10-2019
donderdag
17-10-2019
vrijdag
18-10-2019
zaterdag
19-10-2019
zondag
20-10-2019
Lokaal 0 AC
klas 1 AC

15:00-22:00
koper + IE
Bart Indevuyst

18:30-21:30
koper
Bart Indevuyst

13:30-16:30
initiatie
Tim Van Geert

17:00-19:00
fluit
Túpac Ulloa Valverde

19:00-21:00
Muzieklab
Túpac Ulloa Valverde

16:30-21:00
Beleven en Muzieklab
Túpac Ulloa Valverde

16:30-21:00
geen les Ulloa Valverde Túpac
UlloaValverdeTúpac

09:00-12:00
Beleven en Muzieklab
Túpac Ulloa Valverde

09:00-12:00
extra les Ulloa Valverde Túpac
UlloaValverdeTúpac

klas 2 AC

13:30-19:30
saxofoon / klarinet
Paul De Smet

18:00-22:00
koper
Bob Van der Strieckt

11:30-17:30
sax/klar/IE/SSP
Paul De Smet

17:30-22:30
DJ
Bart Van Neste

15:30-20:30
piano
Marc Gerain / Eva Caudron

17:00-19:00
extra les De Lombaert Liesbeth
DeLombaertLiesbeth

09:30-11:30
piano samenspel
Stijn Roels

klas 3 AC

16:00-18:00
gitaar
Jan Huib Nas

16:00-19:00
gitaar
Jan Huib Nas

14:30-22:00
gitaar
Jan Huib Nas

16:30-19:30
gitaar / SSP
Jan Huib Nas

16:00-19:00
gitaar
Jan Huib Nas

09:00-10:00
gitaar
Jan Huib Nas

klas 4 AC

15:35-21:35
slagwerk / SSP
Yves Goemaere

15:30-20:30
saxofoon / klarinet / samenspel
Paul De Smet

11:30-17:30
slagwerk
Yves Goemaere

17:30-22:30
DJ
Bart Van Neste

16:30-19:30
gitaar / SSP
Jan Huib Nas

10:00-13:00
GOAL (indien De Bron niet beschikbaar)
Jan Huib Nas

Klas 5 AC

17:30-20:30
zang
Bart Uvyn

17:00-21:00
fluit en -ensemble
Els Vanderpoorten

15:00-21:00
Muzieklab / beleven / koor
Stijn Roels

11:30-14:30
Arrangeren Muzieklab Componeren
Stijn Roels

Woordkelder AC

16:00-21:00
woord
Ireen Beke

16:00-22:00
Woord
Lies Geldhof

12:30-19:00
woord
Ireen Beke

13:00-15:00
woord
Isabelle Ringoet

16:00-19:00
woord
Ireen Beke

20:00-21:00
woord
Ringoet ISabelle

09:00-12:00
Woord
Isabelle Ringoet

11:00-12:00
extra les Beke Ireen
BekeIreen

klas 4 Huize Moens

14:15-20:45
piano
A/E Caudron

15:45-16:45
BP piano
Astrid Caudron

10:40-14:40
viool
Liesbeth De Lombaert

16:00-17:00
zang
Elisabeth Hermans

17:00-22:00
Gitaar
Mark Van Den Borre

10:40-12:40
geen les De Lombaert Liesbeth
DeLombaertLiesbeth

15:40-20:50
viool/altviool
Liesbeth De Lombaert

15:40-19:50
geen les De Lombaert Liesbeth
DeLombaertLiesbeth

19:50-20:50
geen les De Lombaert Liesbeth
DeLombaertLiesbeth

13:00-17:00
piano
Dhoore Pieter

zaal Huize Moens

14:15-20:45
piano / BP
A/E Caudron

15:45-20:45
piano / BP
Astrid Caudron

13:30-16:30
piano
Eva Caudron

17:00-21:00
zang
Elisabeth Hermans

15:30-20:30
piano
Eva Caudron / Marc Gerain

16:00-20:00
piano
Pieter Dhoore

20:00-23:55
repetitie
Harmonie Lede

09:00-13:00
piano
Pieter Dhoore

13:00-15:00
piano
Marc Gerain

zolder Huize Moens

16:00-19:00
Muzieklab
Charlotte Pirmez

16:00-20:00
Muzieklab en JOTA
Els De Sadeleer

13:30-17:30
Muzieklab
Hilde Poppe

16:00-20:00
Muzieklab
Charlotte Pirmez

16:00-19:00
Muzieklab en JOTA
Els De Sadeleer

09:30-12:30
Muzieklab
Stefanie Van Leuven

kelder Huize Moens

15:15-22:15
cello
Beelaerts Liesemarie

17:00-18:00
fluit
Túpac Ulloa Valverde

18:30-20:30
trompet
Ester Van Nuffel

13:30-19:00
cello
Beelaerts Liesemarie

Stationsstraat

16:30-21:50
Beeld
Liene Prové

16:15-17:55
Beeld
Steven Lemmens

16:30-21:50
Beeld
Liene Prové

09:30-12:30
schrijven
Kirstin Vanlierde

13:30-17:10
Beeld
Steven Lemmens

De Bron bib

10:00-11:30
gitarenensemble
Nas Huib Nas

Sint-Gertrudis

13:45-14:45
Orgel
Stijn Roels

14:40-15:40
Orgel
Stijn Roels

Erpe zolder

15:45-20:00
Muzieklab
Annelies Buyens

15:15-18:15
viool / altviool
Liesbeth De Lombaert

17:15-19:15
Woordatelier en lab
Lies Geldhof

16:00-20:00
Muzieklab
Annelies Buyens

09:30-14:00
initiatie
Tim Van Geert

Erpe klas 1

16:00-18:00
koper
Bart Indevuyst

12:30-16:30
Gitaar
Mark Van Den Borre

17:20-19:20
piano
Eva Caudron

17:00-20:00
piano
Jonas De Geyndt

Erpe klas 2

16:00-19:00
cello
Liesemarie Beelaerts

15:45-17:45
fluit
Els Vanderpoorten

17:15-19:15
fluit
Els Vanderpoorten

Mere

16:00-17:00
Woordatelier
Lies Geldhof

Wichelen

16:30-19:30
Muzieklab
Els De Sadeleer

16:30-17:30
initiatie
Tim Van Geert

16:30-19:30
woord
Isabelle Ringoet

Serskamp

16:30-18:30
Woordatelier
Isabelle Ringoet